Do 365 dni nadzoru z tylko jednym ładowaniem akumulatora dzięki kamerze Eufy  

Do 365 dni nadzoru z tylko jednym ładowaniem akumulatora dzięki kamerze Eufy

Czy to w gospodarstwach domowych, czy też w instytucjach publicznych – kamery nadzorujące cieszą się coraz większą popularnością. Ale nawet najlepsza kamera zabezpieczająca jest bezużyteczna, jeśli bateria jest rozładowana. I to może zdarzyć się szybko.

Dzięki kamerze firmy Eufy użytkownicy nie muszą się martwić o konserwację nawet przez rok – ponieważ przy jednym naładowaniu bateria wystarcza na 365 dni. W przypadku zaniku zasilania, HomeBase może utrzymywać monitoring do 48 godzin z wbudowanym akumulatorem. Więc zawsze jesteś chroniony przed intruzami.

 

Wytrzymała i nieskomplikowana kamera nadzorująca

Oprócz długiej żywotności baterii, kamera przekonuje nieskomplikowaną instalacją. Uchwyt magnetyczny jest po prostu przykręcany do ściany – wtedy kamera może być montowana i regulowana.

Ponieważ urządzenie jest całkowicie bezprzewodowe, użytkownicy są bardzo elastyczni w pozycjonowaniu kamery i nie muszą się martwić o okablowanie styków.

Kamera Eufy może być używana zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, ponieważ jest odporna na warunki atmosferyczne (klasa IP67).

 

Bezpiecznie w domu i wokół niego

Ponieważ kamera rejestruje obraz w rozdzielczości HD 1080p i posiada funkcję widzenia nocnego, użytkownicy są chronieni przed niepożądanymi gośćmi przez całą dobę.

Gdy kamera monitorująca wykryje nieznaną osobę za pomocą funkcji rozpoznawania osób i twarzy, użytkownik otrzymuje powiadomienie w czasie rzeczywistym na swoim smartfonie.

Na przykład dwukierunkowy system audio umożliwia użytkownikowi komunikację z nieznaną osobą. Dodatkowo, jeśli na terenie posesji znajdują się intruzi, włącza się sygnał alarmowy zapobiegający kradzieży.

 

Bezpieczne przechowywanie danych i dostęp do aplikacji

Zarejestrowane obrazy wideo z monitoringu są przechowywane lokalnie na karcie SD w szyfrowaniu 256-bitowym AES. Zapewnia to bezpieczeństwo danych i brak dodatkowych kosztów subskrypcji u producenta.

Nagrania można w każdej chwili obejrzeć w bezpłatnej aplikacji. Nawet przesyłanie strumieniowe w czasie rzeczywistym przez wiele kamer monitorujących Eufy jest możliwe, gdy użytkownik jest w ruchu i chce się upewnić, że wszystko jest w porządku w monitorowanym obszarze.

 

 

Co uważasz na ten temat? Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *