Nowość w ofercie: urządzenia pomiarowe Chauvin Arnoux  

Nowość w ofercie: urządzenia pomiarowe Chauvin Arnoux

Francuski producent Chauvin Arnoux to europejski lider w produkcji przenośnych urządzeń pomiarowych i kontrolnych. Założona w 1903 roku firma w całej historii swojego istnienia wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych produktów, a wśród nich contrôleur universel w roku 1927, poprzednika nowoczesnego multimetru. W aktualnym asortymencie Chauvin Arnoux znajdziesz wysokiej jakości urządzenia kontrolne i przeznaczone do prac konserwacyjnych, które spełniają oczekiwania użytkowników profesjonalnych (z branży przemysłowej, elektrycznej, laboratoryjnej itp.) – z ekspertyz tego producenta profity mogą teraz czerpać także klienci reichelt elektronik.

Wysokiej jakości urządzenia pomiarowe sprostają różnym wymaganiom

W ofercie reichelt dostępna jest teraz cała linia urządzeń pomiarowych Chauvin Arnoux, a wśród nich:

  • PEL 103: profesjonalne i wielostronne urządzenie kontrolne do pomiaru energii i wydajności do zastosowania w przemysłowych urządzeniach elektrycznych.
  • Mierniki cęgowe Digiflex wyposażone w elastyczne cęgi pomiarowe do zastosowania w szczególnie trudno dostępnych punktach pomiarowych.
  • Qualistar+ C.A 8336: analizator parametrów sieci do zastosowania w pracach konserwacyjnych i kontrolnych na urządzeniach elektrycznych kategorii pomiarowej CAT III do 1.000 V i CAT IV do 600 V.

Nowość w ofercie: urządzenia pomiarowe Chauvin Arnoux na reichelt elektronik

 

W aktualnej ofercie reichelt elektronik znajdziesz ponadto produkty tego producenta takie jak termowizory wraz z oprogramowaniem, uchwytami i torbami do przenoszenia. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.

 

Twoja opinia jest dla nas ważna. Co uważasz na ten temat?

Ładuję dotychczasowe wyniki głosowania.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *