Nowość w ofercie: urządzenia pomiarowe Chauvin Arnoux  

Nowość w ofercie: urządzenia pomiarowe Chauvin Arnoux

Francuski producent Chauvin Arnoux to europejski lider w produkcji przenośnych urządzeń pomiarowych i kontrolnych. Założona w 1903 roku firma w całej historii swojego istnienia wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych produktów, a wśród nich contrôleur universel w roku 1927, poprzednika nowoczesnego multimetru. W aktualnym asortymencie Chauvin Arnoux znajdziesz wysokiej jakości urządzenia kontrolne i przeznaczone do prac konserwacyjnych, które spełniają oczekiwania użytkowników profesjonalnych (z branży przemysłowej, elektrycznej, laboratoryjnej itp.) – z ekspertyz tego producenta profity mogą teraz czerpać także klienci reichelt elektronik.

Wysokiej jakości urządzenia pomiarowe sprostają różnym wymaganiom

W ofercie reichelt dostępna jest teraz cała linia urządzeń pomiarowych Chauvin Arnoux, a wśród nich:

  • PEL 103: profesjonalne i wielostronne urządzenie kontrolne do pomiaru energii i wydajności do zastosowania w przemysłowych urządzeniach elektrycznych.
  • Mierniki cęgowe Digiflex wyposażone w elastyczne cęgi pomiarowe do zastosowania w szczególnie trudno dostępnych punktach pomiarowych.
  • Qualistar+ C.A 8336: analizator parametrów sieci do zastosowania w pracach konserwacyjnych i kontrolnych na urządzeniach elektrycznych kategorii pomiarowej CAT III do 1.000 V i CAT IV do 600 V.

Nowość w ofercie: urządzenia pomiarowe Chauvin Arnoux na reichelt elektronik

 

W aktualnej ofercie reichelt elektronik znajdziesz ponadto produkty tego producenta takie jak termowizory wraz z oprogramowaniem, uchwytami i torbami do przenoszenia. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.

 

Co uważasz na ten temat? Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *